Lakrisrullen er laget med økologiske ingredienser og uten kunstige fargestoffer eller unødvendige tilsetningsstoffer. Den er også helt fri for animalske ingredienser og passer derfor godt for deg som ønsker et vegansk alternativ.
Den rike lakrissmaken gjør dette til et naturlig valg for lakriselskere. Lakrisrullen passer godt til helgekosen, i godteskålen eller når du bare har lyst på noe søtt med tydelig lakrissmak.
Hos Manna arbeider vi med økologiske råvarer der kvaliteten starter ved opprinnelsen. Lakrisrull fra Manna er laget for deg som ønsker godteri med rene ingredienser og ekte smak.
Melasse fra rørsukker*, hvetemel*, glukose-fruktose sirup*, lakrispulver* 3%, salt, naturlig anis aroma, stabilisator: kanaubavoks* *økologisk
Oppbevaring : tørt og kjølig, borte fra direkte sollys for å bevare smak og konsistens
Energi 1500 KJ / 353 kcal
Fett 1.0 g
— Mettet fett 0.2 g
Karbohydrater 80 g
— Herav Sukkerarter 40 g
Fiber 1.8 g
Protein 5.6 g
Salt 0.7 g